12.4 C
Paşcani
vineri, mai 17, 2024

ANUNT DE ANGAJARE

ANGAJAM AGENT VANZARI DIVIZIA WRIGLEY/MARS – Pascani

Candidatul Ideal
Cerinte:
• studii medii (studii superioare reprezinta un avantaj);
• orientare spre performanta;
• abilitati de vanzare in conditii de concurenta pe piata;
• disponibilitate la program prelungit;
• experienta in vanzari min.1 an;
• permis de conducere categ. B – minim 1 an;
• abilitati de comunicare si negociere;
• spirit de echipa.

Descrierea jobului
Responsabilitati:
• gestioneaza si dezvolta portofoliul de clienti din zona de activitate alocata in vederea realizarii obiectivelor de vanzari;
• aprovizioneaza toti clientii din zona de distributie.

Oferta (bonusuri, beneficii)
• posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o firma de distributie la nivel national;
• salariu motivant + comision la vanzari
• abonament medical clinica privata, beneficii sociale, zile de concediu suplimentar in functie de vechimea in munca.
Descrierea companiei
www.aquila.ro

Relații la telefon: 0725 617 933, persoana de contact Rotaru Razvan.

Alte articole

Mass Image Compressor Compressed this image. https://sourceforge.net/projects/icompress/ with Quality:70