20.5 C
Paşcani
duminică, august 14, 2022

Primăria Pașcani a publicat lista cu câștigătorii concursului „Sania lui Mos Crăciun”

În perioada 22 – 23 decembrie 2020 vor fi acordate premiile câștigătorilor și a tuturor participanților la concursul de desene online ”SANIA LUI MOȘ CRĂCIUN”

Acordarea premiilor se va face la sediul Primăriei municipiului Pașcani, în baza unui act de identitate. Copiii vor fi însoțiți de un părinte/tutore legal.

Având în vedere numărul mare de participanți, pentru a putea respecta regulile de siguranță și distanțare socială, acordarea premiilor se va face după următorul program:

Marți, 22 decembrie 2020

  • în intervalul orar 9.00 – 12.00, vor fi premiate grupele:

1. preșcolari și clasa pregătitoare;

2. Clasele I și a II – a

  • în intervalul orar 12.00 – 16.00, vor fi premiate grupele:

3. Clasele a III – a și a IV – a;

4. Clasele a V – a și a VI – a;

5. Clasele a VII – a și a VIII – a.

Miercuri, 23 decembrie 2020

  • în intervalul orar 9.00 – 13.00, vor fi premiate grupele:

1. Clasele a III – a și a IV – a;

2. Clasele a V – a și a VI – a;

3. Clasele a VII – a și a VIII – a.

  • în intervalul orar 13.00 – 16.00, vor fi premiate grupele:

4. preșcolari și clasa pregătitoare;

5. Clasele I și a II – a.

Intrarea în sediul Primăriei se va face prin calea de acces din fața fântânii arteziene.

Premii:

  • Câștigătorii locului I la cele 5 grupe de participare vor primi tablete și dulciuri;
  • Câștigătorii locului II și III vor primi pachete cu dulciuri și premii acordate de domnul viceprimar Cristian Rățoi;
  • Toți participanții vor primi pachete cu dulciuri.

Lista cu câștigătorii

 

  1. Preșcolari și clasa pregătitoare
Nr. crt.Nume/prenumeClasa/vârstaInstiuția de învățământ/organizațiaNr. de voturiLocul
1.BÎRSAN SOFIA – MARIAGrupa mijlocie Clasa a VIII-a BGrădinița cu Program Normal Gâștești4.482I
2.SLĂTITEANU – SMĂU MYA MIHAELA Grupa mareGrădinița cu Program Relungit nr. 34.249II
3.

 

BOSTAN OLIVIA Grupa mareGrădinița cu Program Normal nr. 61.567III

 

  1. Clasele I și a II – a
Nr. crt.Nume/prenumeClasa/vârstaInstiuția de învățământ/organizațiaNr. de voturiLocul
1.FLOREA DIONISIE SEBASTIANClasa IȘcoala Gimnazială ”I. Cantacuzino” Pașcani2.979I
2.BIRTOLOM RAREȘ ANDREI   Clasa a II – aȘcoala Gimnazială ”I. Cantacuzino” Pașcani1.041II
3.BOBOC ȘTEFANIA PETRA IOANA    Clasa ILiceul cu Program Sportiv Cetatea Deva (este din Pașcani )1.035III

 

  1. Clasele a III și a IV – a
Nr. crt.Nume/prenumeClasa/vârstaInstiuția de învățământ/organizațiaNr. de voturiLocul
1.POTOLINCĂ SABIN-IOAN Clasa a III – aLiceul Tehnologic Economic ”Nicolae Iorga” Pașcani2.907I
2.MILITARU ANDRA    Clasa a IV – aȘcoala Gimnazială Gîștești Pașcani2.470II
3.GRECU REREȘ VASILICĂ    Clasa a III – a

 

1.691III

 

  1. Clasele a V – a și a VI – a
Nr. crt.Nume/prenumeClasa/vârstaInstiuția de învățământ/organizațiaNr. de voturiLocul
1.GRIGORAȘ MIRELAClasa a V – aȘcoala Gimnazială Lunca – Blăgeti3.083I
2.FLOREA BIANCA MARIA    Clasa a V – aColegiul Național ”Mihail Sadoveanu” Pașcani2.970II
3.DĂSCĂLESCU GABRIEL IUSTIN    Clasa a V – aColegiul Național ”Mihail Sadoveanu” Pașcani1.973III

 

  1. Clasele a VII – a și a VIII – a
Nr. crt.Nume/prenumeClasa/vârstaInstiuția de învățământ/organizațiaNr. de voturiLocul
1.BUHĂ MARIA – ISABELA Clasa a VIII – aLiceul Teoretic ”Miron Costin ” Pașcani6.571I
2.GRIGORAȘ FLORENTINA CRINA    Clasa a VII – aȘcoala Gimnazială Lunca – Blăgeti3.189II
3.COPCEA DENISA    Clasa a VII – aLiceul Teoretic ”Miron Costin ” Pașcani1.973III

 

Sursa Primaria Pascani

 

Urmărește știrile BitTV.Info și pe Google News

Alte articole

Adis1
Adis2
Adis3
Adis4
Adis5
previous arrow
next arrow