vineri, iulie 1, 2022
Array

Csm Kosarom Pascani – FCM Dorohoi 1-0

csm kosarom foto

Echipa locala a obtinut o noua victorie astazi, 26 aprilie 2013 in fata celor de la FCM Dorohoi. Partida a contat in etapa cu numarul 21 din Liga a 3 a Seria 1.

Partida a fost dominata de la inceput pana la sfarsit de elevii antrenati de Dan Condurache. In minutul 33, Cristi Rascu primeste o pasa in careul de 16 m insa suteaza putin peste. Cateva minute mai tarziu, pascanenii profita de o neatentie a defensivei oaspetilor si inscriu prin Agrigoroaiei.

Dupa pauza pascanenii domina si rateaza din nou, prin Agrigoroaiei, Rascu si prin noul intrat Stiubei.

Fluier final, CSM Kosarom-FCM Dorohoi 1-0 iar pascanenii se apropie la 6 puncte de locul 3.

Urmărește știrile BitTV.Info și pe Google News

Alte articole

O noua majorare a salariilor, la Primăria Pașcani. Cât câștigă șefii din instituție

Salariile functionarilor si a personalului contractual din Primăria Pașcani...