18 C
Paşcani
joi, aprilie 25, 2024

BELLA PRAXIS PASCANI – ANUNT ANGAJARE

ASISTENT MEDICAL GENERALIST
CERINȚE
minim absolvent de liceu (12 clase), cu diplomă de bacalaureat;
cunoștințe foarte bune de operare calculator – Windows, Microsoft Office Word și Excel, poştă electronică, navigare internet etc.;
rationament logic bine dezolvat;
capacitate de analiza si sinteza;
experienta pe un post similar constituie un avantaj;
buna cunoaştere a limbii române, scris şi vorbit;
bune abilități de comunicare și organizare.
RESPONSABILITĂȚI
pregăteşte şi analizează Planul anual al managementului calităţii;
coordonează activităţile de elaborare a documentelor sistemului de management al calităţii: · manualul calităţii; · procedurile;
coordonează şi implementează programul de acreditare a tuturor serviciilor oferite în cadrul unităţii;
implementează instrumente de asigurare a calităţii şi de evaluare a serviciilor oferite;
asigură implementarea şi menţinerea conformităţii sistemului de management al calităţii cu cerinţele specifice;
BENEFICII
Angajare cu contract individual de munca
Mediu de lucru dinamic, motivant
Pachet salarial motivant, in functie de calificare si performante
Tichete de masa
RECEPȚIONER
CERINȚE
– Absolventă studii superioare
– Operare calculator
– Abilități de relații cu publicul
– Persoană dinamică, responsabilă, serioasă
– Rezistentă la stres
Experiența pe un post similar și cunoașterea aplicației Easy Medical constituie un avantaj la angajare.
DESCRIEREA POSTULUI
– Preluare apeluri telefonice
– Programare/reprogramare pacienți
– Înregistrare și eliberare analize
– Distribuire și clasare corespondență
– Diverse sarcini administrative
CV-urile vor fi trimise la adresa administrativ@bellapraxis.ro. Relații suplimentare se pot obține la telefon 0732 142 277 , 0737703304.

Alte articole